Výhody spolupráce s realitní kanceláří

Proč se pustit do spolupráce s realitní kanceláří, když potřebujete prodat či pronajmout nemovitost? Důvodů existuje hned několik a všechny z nich vás mohou přesvědčit o tom, proč vsadit na spolupráci s profesionály a nesnažit se o prodej nemovitosti na vlastní pěst.

Příprava nemovitosti a inzerátu

Pokud si prohlédnete reality Havířov, snadno zjistíte, že se většinou jedná o propracované a na pohled krásné inzeráty. Je to dáno správnými fotkami i přípravou nemovitosti před samotným focením. Ještě více přitom mohou nabídnout prohlídková videa nebo zpracování virtuální prohlídky nemovitosti. A s tímhle vším vám mohou pomoci odborníci z realitní kanceláře, kteří moc dobře ví, co působí na fotkách dobře a jak nemovitost prezentovat co nejlépe. I díky propracované prezentaci se přitom může byt, dům či pozemek prodat za výrazně lepší cenu.

Oslovení širokého množství potenciálních zájemců

Kromě toho, že zkušení makléři vědí, kam podat inzeráty a jak se připravit, aby opravdu zaujaly co nejvíce lidí, je důležité i to, že mají již předem připravený seznam potenciálních zájemců a vlastní kontakty. Kupec se tak může najít opravdu velmi rychle, protože realitní kancelář Karviná pomáhá i s vyhledáním vysněné nemovitosti, takže vlastně často přímo propojuje prodejce s kupujícími, kteří hledají podobnou nemovitost.

Pomoc se smlouvami a úspora času

Dalším důvodem, proč se obrátit na realitní kancelář, je pomoc s přípravou všech potřebných smluv. Ať už se jedná o rezervační, nájemní nebo rovnou prodejní smlouvu. Všechny jsou důležité a musí splňovat zákonem dané náležitosti. Na přípravě smluvní dokumentace se u většiny realitních kanceláří podílí zkušený právník, který se v této oblasti velmi dobře orientuje. Ušetříte tak velké množství času i starostí, kdy budete mít jistotu, že je všechno připraveno správně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *