Chytrá investice? Vyzkoušejte dluhopisy

Přemýšlíte, jak efektivně zhodnotit své finance? Investujte do dluhopisů Uniprospe, zabývající se zpracováním nebezpečného odpadu, tzv. pyrolýzou.

Investováním do dluhopisů získáte další pasivní příjem

Neustálá inflace má neblahý vliv na finanční prostředky, které jen tak necháváme „doma pod polštářem“. Investování do dluhopisů je v současnosti asi nejbezpečnější a nejlepší cesta k efektivnímu zhodnocení vašich peněz. Nezáleží na tom, jak vysoké vaše úspory jsou. Důležité je, nechat je růst a zhodnocovat každým dnem. U Uniprospe.eu získáte zhodnocení 9,5% p.a.

Jaké výhody má investování do dluhopisů?

Investicí do dluhopisů získáte celou řadu výhod. Stačí vybrat správný projekt, kde se jedná o bezpečný způsob zhodnocování svých financí. Jak zhodnotit peníze, aby neležely na účtu a neztrácely na hodnotě? Investice s Uniprospe.eu je více než lákavá. Aktuálně probíhá prodej emise s projektem schváleným ČNB s názvem UNIPRO SPE01 9,50/22.

Prodej zahájili se speciální zaváděcí slevou 3% z emisního kurzu. Jak to funguje v praxi? Z každého dluhopisu, jehož cena po započtení emisního kurzu je 30.600 Kč dostanete zpět 900 Kč. Firma pak využije finance z této emise pro nákup a implementaci zařízení na recyklaci pneumatik a jeho následné využití v cementárně.

Dluhopisy lze nakupovat za poměrně nízké částky a je pouze na vás, kolik se rozhodnete investovat a jaký bude váš pravidelný zisk. Úrok je u Uniprospe vyplácen pololetně s konečnou splatností ke dni 31.12.2022. Výška výnosu je fixní.

Investujte s hlubším významem

Uniprospe se zabývá zpracováním nebezpečného odpadu, především ojetých pneumatik a energii používá jako tepelný zdroj pro cementárny v České a Slovenské republice i v okolních zemích v EU. Vše je prováděno revolučním procesem pyrolýzy, jejíž hlavním výstupem jsou plyn, uhlík a olej. Při vývoji technologie klade Uniprospe důraz na životní prostředí. To zajišťuje ekologické zhodnocení odpadní pneumatiky. Technologie byla vyvinuta odborníky z univerzity STU v Bratislavě a jde o jedinečnou technologii s patentem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *