Vydejte se na zimu do lázní!

Kde si užít pěknou zimní dovolenou? Pokud jste milovníky lyžování a zimních sportů, je to jasné – vydejte se do hor. Jenže co dělat, když lyžování zrovna moc neholdujete? Pak doporučujeme zimní pobyt v lázních.

České lázně jsou vyhlášené daleko v zahraničí, tedy aspoň ty větší a známější, jako jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně nebo Bohdaneč. Po celé naší republice je ovšem i řada menších lázeňských městeček a zařízení, kde si užijete příjemný zimní pobyt.

Relax ve wellness vám v zimě přijde vhod

Proč se na zimní pobyt vydat právě do lázní? Jen si to představte! Ráno si dojdete na masáž, pak si půjdete zaplavat, odpoledne se vydáte do sauny a vpodvečer si dopřejete krátkou procházku po kolonádě se zastávkou v kavárně na nějaký dobrý dortík. Takový program je ideální pro zimní relax a odpočinek od všedních dní.

Načerpat energii v Konstantinových Lázních

V Plzeňském kraji se nachází Konstantinovy Lázně. Toto poklidné městečko žije bohatým kulturním životem, v okolí můžete navštívit například hrad Gutštejn či hradiště Hradišťský kopec. Mají zde minerální uhličité vody používané k uhličitým koupelím, voda má nejvyšší obsah volného oxidu uhličitého v celé ČR. Přijeďte načerpat energii!

Do rodinných lázní Slatinice

Umíte ocenit příjemnou rodinnou atmosféru? Tu nabídnou lázně Slatinice nedaleko Olomouce. Tyto malé lázně jsou v provozu od 18. století. Mají zde totiž minerální vodu se sirovodíkem. Najdete tu jen tři lázeňské domy, v jejich nabídce si ale určitě vyberete. Výhodou menších lázní je kromě komornější atmosféry i příznivější cena.

Samozřejmě se můžete vydat kamkoliv jinam. Výběr lázní v ČR je dost bohatý, i ve vašem okolí si najdete lázeňské zařízení, kde nabízí wellness pobyty. Na týden, nebo třeba jen na víkend. Dopřejte si odpočinek, vaše tělo i duše si ho zaslouží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *