Teplákovina metráž je zdrojem pro nekonečné tvoření u šicího stroje

Možná jste se ji doteď bály. Nemusíte. Nechte se uhranou dokonalými barvami a vzory teplákoviny. Pojďte z ní ušít krásné kousky – sobě či svým dětem.

Teplákovina je příjemný univerzální materiál. Hodí se pro volnočasovou i sportovní módu, ocení ji dospělí i děti. Zejména pro ženy se stala materiálem, který fascinuje. Vypadá skvěle na různých oversized oděvech, od šatů, přes šatové mikiny, sukně i kalhoty. Perfektně se hodí pro oblečení jednoduchých střihů, které se skvěle nosí, přesto však nenudí. Tak populární, jakou je, by však nebyla bez dostupnosti obrovského množství barev, odstínů a vzorů. I klasické bavlněné plátno koupíte v takto barevném sortimentu. Na rozdíl od teplákoviny se však mačká a oblečení z něj se musí žehlit. Teplákovina je v podstatě bezúdržbovou a stačí ji jen z času na čas vyprat.

TIP: Teplákovina metráž dostane i vás. Podívejte se na sortiment v e-shopu Snovelatky.cz.

Teplákovina s potisky

Krásná teplákovina s potiskem nemůže nezaujmout. Ženy asi nejvíce fascinují různé květinové vzory. Ty však zaujmou i malé holčičky. Pro ně se nabízí pak i celá řada dalších dětských vzorů. A na své si přijdou i kluci. Vždyť teplákovina je dokonalý materiál i pro klukovské dovádění.

Barevná teplákovina

Na Snovelatky.cz koupíte i jednobarevnou teplákovinu. Hodí se do kombinaci se vzorovanou metráží, ale nejen s ní. Barvy si vyberete i tón v tónu. Zkuste třeba nakombinovat několik odstínu růžové a zjistíte, že vzorovanou teplákovinu už ani nepotřebujete. Model už bude dokonalým.

Dejte se směle do šití

Mnoho žen má doma klasický šicí stroj a ne overlok. Bojí se proto pustit do šití úpletů. S teplákovinou je to však snazší než s jinými úplety. Látka se nekrabatí a nevlní. Stačí použít jehlu na streč, tedy tu s oblou špičkou. Díky ní nedojde k poškození materiálu při šití. A ušít si hezké kousky zvládnete i na klasickém šicím stroji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *