Svěrky Irwin i Bessey nabízí Simek.eu

Pořád řešíte, jak něco upnout, přidržet, když zrovna chybí ruce navíc, pevně sevřít či dočasně sepnout? Pro tento účel se hodí svěrky a ztužidla. Obrovský sortiment pro profi výrobu, řemeslníky, ale i pro kutily nabízí Šimek proficentrum.

Irwin svěrky změnily práci řemeslníků

Byla to právě značka Irwin, která v roce 1989 uvedla na trh první jednoruční stolařskou svěrku. Díky tomuto vynálezu se změnil způsob práce řemeslníků. Zvýšila se efektivita jejich práce a rozšířily se možnosti. I z tohoto důvodu se někdy svěrky obecně nazývají Irwin svěrky.

Oblíbené jsou například menší jednoruční svěrky Irwin. Tu s rozevřením do 115 mm a upínacím tlakem 15 kg používají například modeláři. Hodí se pro upínání různých drobných předmětů. Muže občas překvapí, že si je speciálně pořídí i jejich manželky pro své kreativní tvoření, často s dětmi.

Hledáteli svěrku pro velké zatížení, lze využít jednoruční stolařskou svěrku Irwin QUICK GRIP určenou pro velké zatížení. Ta je schopna rozložit až 272 kg trvalého upínacího tlaku a jedná se o stolařskou svěrku s jedním z nejlepších výkonů na trhu vůbec. Kromě rychloupínacích svěrek se používají i pérové a klipové svěrky, svěrky pákové, šroubovací, určené k hoblicím a stolů, k vodicím lištám, též pásové svěrky, upínače krokvové svěrky pro tesařské práce, pravoúhlé svěrky, hranolové, lištové rámečkové, korpusové a dřevěné svěrky, svěrky pro kovovýrobu i na spárovku.

Šimek proficentrum nabízí svěrky a ztužidla od celé řady značek

Z těch nejznámějších jsou to již zmíněné Irwin svěrky, ale též Bessey svěrky. Značka Bessey se zaměřuje na rychloupínací svěrky, trubkové svěrky, svěrky ke stolům a k hoblicím, taktéž na stahováky čepů. Oblíbené jsou i Bessey jednoruční stolní svěrky.

Proč svěrky od Šimek proficentrum?

Společnost Šimek proficentrum se již téměř 30 let zaměřuje na truhláře a vybavení pro dřevozpracující průmysl. Nabízí však nářadí, nástroje a stroje rovněž pro náročnější kutily. V sortimentu firmy nechybí dřevoobráběcí, ale i kovoobráběcí stroje. Prodává též elektrické a ruční nářadí, nástroje a měřidla. Je schopna vybavit lakovny i dodat stroje pro zpracovaní palivového dřeva. Nabízí kompletní vzduchotechniku. Nechybí sortiment lepidel, tmelů či třeba nábytkové kování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *