Stěhování na klíč i práce s těžkými břemeny – to jsou služby Stěhování PSS

Není stěhování jako stěhování. Proto se vždy hodí vědět o stěhovací firmě, která se umí přizpůsobit právě tomu našemu.

Stěhování svépomocí obvykle není dobrý nápad

I když se stěhujeme pouze s pár věcmi, je lepší si na tuto práci najmout profesionály. Než si ničit vlastní auto, půjčovat si dodávku a shánět kamarády či rodinu na výpomoc, je mnohem snazší objednat si profi stěhovací služby. Profesionálové mají vhodné vybavení, zkušenosti s převozem jakýchkoliv břemen, taktéž jsou pojištěni proti poškození našeho majetku při stěhování.

Stěhování bytů i firem

Firma Stěhování PSS nabízí levné stěhování v Praze. Pár věcí vám přestěhují dva pracovníci s dodávkou do 18 m3. Stěhujete celý byt? K dispozici bude pracovníkům firmy vůz o objemu nákladového prostoru 25 m3. Potřebujete přestěhovat celou firmu? Stěhovat vás budou hned tři pracovníci a náklaďák s prostorem 37,5 m3.

Firma má pojištění odpovědnosti až do výše 5 milionů korun. Stěhuje především v Praze. V případě potřeby nabízí rovněž uložení věcí do čistých skladovacích prostor, a to krátkodobě i dlouhodobě, s přístupem 24/7. Bezpečně přestěhovat lze i umělecké předměty.

Stěhování těžkých břemen

Nemusíte si zoufat, ani když si nevíte rady s přestěhováním objemných či těžkých břemen. A je jedno, jestli půjde o kousky v rámci komplexního stěhování, nebo budete potřebovat jenom samostatnou věc. Kamna, pianino i další těžká břemena vám firma dokáže bezpečně přestěhovat.

Vyklizení po stěhovaní, před ním i po rekonstrukci

Služby firmy Stěhování PSS, to není jen stěhování levně. Jde skutečně o komplexní stěhovací služby. Firma za vás vyklidí byt, ze kterého se stěhujete, ale i ten, do kterého se plánujete přestěhovat. Vyklidí byty, kanceláře, sklepy i nebytové prostory firem. Je schopna zlikvidovat starý nábytek i rozmontovat nábytek a rozložit jej na jednotlivé komponenty. Stěhování bytů firmou Stěhování PSS je profesionální a na klíč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *