Proč byste si i vy měli pořídit vestavěnou skříň

Výběr skříně, kde budete schovávat celý svůj šatník, je důležitou událostí. Kolikrát za život si kupujete šatní skříň? Pokud investujete do vestavěné, tak pravděpodobně jen jednou. Vydrží totiž opravdu dlouhé roky, navíc není úplně snadné ji nahradit. To ale ani nebudete chtít.

Vestavěné skříně se staly ideálním řešením pro ty, kdo doma bojují s prostorem. Nejsou však určeny pouze jim. Jde o moderní řešení vhodné do každé domácnosti. Opravdu do každé, protože vestavěné skříně se tvoří na míru. A jaké tedy mají výhody?

Nabídnou daleko více prostoru

Co myslíte, která varianta nabídne více úložného místa? Volně stojící skříň, jež dosahuje zhruba ¾ výšky místnosti, nebo vestavěná skříň podél celé stěny od podlahy až ke stropu? Volba je jasná. Vestavěná skříň využije každý centimetr prostoru, a to horizontálně i vertikálně.

Pomohou vám organizovat šatník

Na míru si necháte vytvořit takovou skříň, která vám dokonale sedne. Budete zírat, co všechno mohou takové obyčejné vestavěné skříně do ložnice obsahovat. Například na Levne-skrine.cz jsou schopní do nich zabudovat kravatovník (na ukládání kravat) či drátěné košíky na ukládání ponožek. Nechte si poradit od odborníků a mějte doma opravdu efektivně organizovanou skříň.

Navrhněte si vlastní design

U předem smontovaného nábytku nemáte na výběr, s vestavěnou skříní naopak nejste omezeni. Sami si volíte dekor a povrchovou úpravu, takže ji dokonale sladíte s ostatním nábytkem. Může se stát dominantou místnosti, nebo ji umně doplnit.

Pasuje do každých prostor

Je jedno, jestli sháníte skříň do místnosti s výklenky, nebo v podkroví. Vestavěná varianta padne do každého prostoru, a ještě navíc šetří místem díky posuvným dveřím.

Je skvělou investicí

Skříně vyráběné na míru jsou velmi odolné a vydrží vám dlouho. Zároveň zvyšují hodnotu vašeho domu či bytu – přece jenom jde o moderní řešení.

Mimochodem, vynikajícím řešením je i celá vestavěná šatna jako samostatná místnost. Vestavěné skříně se dají využít v různých místnostech, ne pouze v ložnici.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *