Jaké šperky s drahými kameny nosit při nespavosti, stresu, či nechuti k sexu?

Snad každý z nás trpí zdravotním problémem, který mu komplikuje život. Někdo se potýká s ledvinovými potížemi, jiný má špatné trávení a další je zase permanentně ve stresu. Existuje mnoho způsobů, jak obtíže odvrátit. Jedním z nich je nošení šperků s detoxikačními kameny.

Ametyst, opál a akvamarín na depresi

Stres je největším strašákem moderní doby, ale můžete ho lépe zvládnout díky nošení náramků z akvamarínu, ametystu a křišťálu. Deprese a pocity beznaděje odeženete pomocí opálu a granátu. Na dobré spaní zkuste růženín a černý turmalín. Detoxikační kameny oranžové a žluté barvy vám dopřejí vnitřní klid, odvahu či harmonii. Budete upřímnější a bezstarostní.

Sexuální prožitky zesílí granát a perla

Když už nemáte chuť na milostné hrátky, je to špatné, protože při sexu je člověk šťastný. Pořiďte si proto stříbrné náušnice – s pravou perlou, může se vám zalíbit i perla říční. Na mužskou potenci je blahodárný také granát. Kameny červené barvy vám dopřejí tělesné prožitky maximální intenzity a bílá barva značí energičnost, kreativitu a vyrovnanost.

Játra podpoří rubín a citrín

Na problémy s játry vyzrajete nošením náramku s citrínem a rubínem, protože ohromí detoxikačními vlastnostmi. V případě nachlazení a kašle pomůže akvamarín. Díky zeleně zbarveným kamenům proběhne detoxikace těla účinněji. Dokonce uvolní napětí a dodají životní optimismus.

S malachitem zvládnete detoxikaci

Objednejte si malachit – náramek, který zajistí celkové zklidnění a zajistí lepší imunitu. Pokud plánujete očistu těla, usnadní detoxikaci, a dokonce vás zbaví křečí, otoků a revmatu. Imunitu posílíte také nošením šperků z turmalínu, zároveň vás zbaví zlosti, posedlosti a pohltí negativní energii. V případě špatného soustřední vsaďte na černé kameny, dokážou odstranit vnitřní bloky a budete odolnější.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *