Potřebujete dodávku? Víme, kde výhodně pořídíte ojeté užitkové vozy

Užitkové vozy jsou spotřebním zbožím podobně jako osobní automobily. Jejich životnost není nekonečná, takže ať už jste v situaci, kdy vám stávající dodávka dosloužila a hledáte novou, nebo si potřebujete pořídit svou první, je zde možnost výrazně levnějšího nákupu ojetého vozidla. Taková investice není příliš vysoká a v pestré nabídce klidně seženete i novější modely. V článku najdete tip na osvědčeného prodejce ojetých užitkových vozů.

Dodávky různých velikostí a značek

Jakmile se pustíte do hledání užitkových vozů, prodej dodávek bude patřit mezi nejvíce zobrazovanou možnost. Existuje jich celá řada a ve většině případů se vejdou do 3,5 tuny, což znamená, že je bez problémů můžete řídit s řidičským oprávněním skupiny B. I díky tomu se perfektně hodí pro menší podnikatele a firmy jako spolehlivé pracovní vozy. Díky velkému úložnému prostoru do nich dáte všechno nářadí a pomůcky, případně přepravíte zboží z bodu A do bodu B.

Spolehlivou klasikou mezi dodávkami je například Mercedes Sprinter, kdy pořizovací cena nového vozidla je poměrně vysoká, ale při výběru ojetého vozu se vejdete třeba do 200 000 korun, v závislosti na tom, jaký konkrétní kousek si vyberete.

Další užitkové vozy

Kromě dodávek si můžete vybrat i jiné druhy ojetých užitkových vozidel jako například sklápěč, valník, návěs, mikrobus nebo nákladní vůz. Vždy platí, že s výběrem si dejte záležet a nakupujte pouze od profesionálních obchodníků zaručujících technický stav vozidla a najeté kilometry.

Nákupem ojetého vozidla ušetříte, ale musíte si dobře vybrat

Snad nejdůležitějším důvodem, proč si lidé pořizují ojetá auta, je úspora ceny. A ta může být značná pouze v případě, že si nekoupíte vozidlo, které se po chvíli rozbije. S výběrem si dávejte záležet na základě hledaných parametrů i podle stavu konkrétního vozidla. Samozřejmostí by měla být testovací jízda, kdy si všechno potřebné řádně ozkoušíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *