Potřebujete do skladu bedýnky a bedničky? Poradíme vám, na koho se obrátit

V podnikatelském světě, ať už se jedná o zemědělství, strojírenství, nebo průmysl, musíte řešit různé situace, například ve skladových a výrobních prostorech. Jestliže hledáte způsob, jak nastolit v těchto místech pořádek, není nic jednoduššího než si pořídit přepravky a regály. Vytvoříte si jakýsi systém, jejž začnou dodržovat všichni pracovníci, a potom už nemáte problém s hledáním třeba materiálu. V následujících řádcích vám prozradíme, proč si pořídit plastové přepravky a na koho se v tomto segmentu obrátit.

Plastové přepravky se vyznačují hned několika přednostmi. Zatímco někoho těší jejich variabilita, jiného zase přehlednost. Bedýnky a bedničky seženete v mnoha barevných alternativách, a tak si můžete zboží a materiál ve skladu rozdělit i podle odstínů.

Přepravky jsou lehké a skladné

Pokud je přepravka prázdná, opravdu je lehká, a to natolik, že manipulaci s ní zvládne i žena. Jestliže si myslíte, že právě kvůli této vlastnosti mají přepravky nízkou nosnost, potom jste na omylu. Jsou vyrobeny tak, aby byly pevné a stabilní, tudíž nosnost je opravdu vysoká. Dále vás nadchne skladnost přepravek, neboť jsou stohovatelné, tedy dají se ukládat na sebe, a tím ušetříte ve skladech spoustu místa.

Plastové přepravky jsou z kvalitních materiálů

Bedýnky a bedničky vám vydrží dlouhá léta, a to i přes každodenní využití, neboť jsou vyrobeny z opravdu kvalitního materiálu. Společnost storagecz.cz, která se na jejich výrobu a prodej specializuje, nepoužívá žádné recykláty, tudíž přepravky využijete i k uskladnění potravin. Stejně tak jsou antistatické, a tak nacházejí uplatnění v elektrotechnickém průmyslu.

Dokoupit si můžete různé doplňky k přepravkám, které uskladnění zboží a manipulaci s ním ještě více zpříjemní. Mezi takové doplňky patří víka, děliče do přepravek, podvozky, kolečka, uzamykatelný systém a podobně. Podívejte se tedy do e-shopu storagecz.cz, kde najdete kompletní sortiment.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *