Nechte se zlákat erotickými masážemi

Intimní masáže bezesporu slibují nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Jakým způsobem taková masáž probíhá a v jakém prostředí se odehrává?

Bude postaráno o pohodlí vašeho těla i mysli

Erotické masáže Praha 2 jsou prováděny krásnými dívkami, které se budou zaměřovat na rozkoš nejen fyzickou, nýbrž také na pohodu smyslovou. Tento druh masáží je vhodný pro muže, ženy i páry. Z nabídky je možné volit klasickou erotickou, De luxe nebo intim masáž.

Klasické potěšení

Tantrické masáže Praha 2 představují vzrušení, uvolnění a relaxaci. Těšit se můžete na duševní rituál, během něhož se příjemně uvolníte pomocí hlazení peříčky a kožešinovou rukavicí. Následuje olejová a tlaková masáž, kterou si díky příjemného naladění užijete do posledního okamžiku.

Luxusní péče

Oproti předchozí masáži je luxusní masáž prováděna celý tělem masérky, na nějž si namaže horký olej. Na začátku vás čeká hlazení pavím perem, po něm masáž prsy od zad až po hýždě. Intenzivní zážitek umocňuje fakt, že nejsou vynechána ani intimní místa. Vzájemné hlazení je povoleno, proto se můžete rovněž dotýkat masérky.

Zaměřeno pouze na intimní partie

Pokud se rozhodnete pro intimní masáže Praha 2, můžete si být jisti, že veškerá pozornost bude věnována pouze intimním partiím. Zažijete atmosféru doslova pulzující vzrušením, neboť se vám bude věnovat zcela nahá slečna, která vás dovede až ke slastným pocitům.

Když chcete silnější prožitek

V rámci erotické masáže je možné si přiobjednat další služby, jež celý zážitek smyslně prohloubí. Mezi nejoblíbenější patří technika zvaná titjob neboli vyvrcholení prsy masérky. Dalšími jsou vnější a vnitřní stimulace prostaty, vášnivá koupel ve vířivce a vyvrcholení chodidly masérky, tzv. foot job. Dopředu si můžete vybrat dívku, která vám zvolenou masáž provede.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *