Užitečné tipy pro výběr hliníkových oken

Moderní architektura si žádá elegantní, ale zároveň funkční řešení. To nepochybně platí také pro okna. Není se tedy čemu divit, že do centra pozornosti se čím dál častěji dostávají hliníková okna, která skýtají až překvapivé množství výhod. Koneckonců, podívejte se sami!

Nejdůležitější vlastnosti hliníkových oken

· Značná odolnost a pevnost: Mimořádná pevnost představuje hlavní výhodu vůči plastovým oknům. Hliníková okna lze totiž použít i v rámci velkých konstrukcí, přičemž i zde lze zachovat nízkou stavební hloubku. S tímto úzce souvisí variabilita co do rozměrů, neboť hliníková okna lze vyrobit v nadměrném, či dokonce atypickém provedení.

· Dobré izolační vlastnosti: Obavy ze špatné tepelné nebo zvukové izolace jsou častou námitkou proti hliníkovým oknům, přitom naprosto neopodstatněnou. Moderní hliníková okna totiž zaručují dobrou zvukovou i tepelnou izolaci.

· Moderní design: Jednoduchost a elegance, tak lze charakterizovat současně nabízená hliníková okna, která si tak skvěle rozumí s moderní architekturou.

· Široká barevná škála: Povrch hliníkových oken lze upravit různými způsoby, například práškovým lakováním, laminováním fóliemi atd., takže se velmi dobře přizpůsobí konkrétním požadavkům.

· Rozmanité použití: Z výše uvedené charakteristiky jasně vyplývá, že moderní hliníková okna nabízí opravdu široké možnosti použití. Nejčastěji jsou používána u komerčních staveb a veřejných objektů, ale rozhodně to není pravidlem.

Kvalitní hliníková okna ve Vsetíně a širokém okolí nabízí firma Triogas. V jejím sortimentu však naleznete také garážová vrata, parapety, ploty, stínicí techniku atd.

Jestliže sháníte hliníková okna – v Opavě a jejím okolí, můžete využít komplexních služeb společnosti Triogas s mnoha zákaznickými referencemi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *