Doplňky stravy jsou výhodnou investicí

Zdraví máme každý jen jedno a je tedy vhodné se o něj dostatečně starat. K tomu můžete přispět nejen vhodnou stravou, potažmo pravidelným pohybem, ale rovněž i doplňováním vitamínů a minerálů pomocí kvalitních doplňků stravy.

Nedostatek vitamínů a minerálů může vést k mnoha nepříjemným stavům

Vitamíny a minerály potřebuje k normálnímu fungování každý člověk. Jejich absence může vést k celé řadě potíží. Hodně záleží na tom, který prvek vám zrovna chybí. Kupříkladu nedostatek hořčíku často vede k třesu, případně k tetanii. Rovněž se může projevovat i zhoršeným duševním stavem.

Snížené množství draslíku v krvi zase často vede k srdečním arytmiím, což rovněž není nic, po čem byste snad měli toužit. Předejít takovýmto potížím lze pomocí vhodně zvolených doplňků stravy. Ideální je brát zároveň draslík + hořčík. V jedné tabletě dostanete dostatečné množství obou minerálů na celý den.

Pomocí správných doplňků můžete řešit i nedostatek železa, jenž se projevuje bušením srdce, únavou či křehkými nehty. Ideální je v takovém případě brát Železo Plus. Sníženou imunitu naopak lze řešit užíváním Zinku Forte. Pro udržení sliznic v dobrém stavu je zase vhodné pořídit si Biosil H. Obsahuje vitamín H, kyselinu pantothenovou, oxid křemičitý a hyaluronát sodný. Velké množství vitamínu H má v sobě i Biosil Plus. Mimo to v něm najdete i zinek, případně oxid křemičitý. Tento preparát je vhodný k udržení silné imunity. Doporučuje se brát hlavně na podzim a v zimě, kdy je člověk obecně více náchylnější k nachlazení.

Jedná se o přírodní léčiva

Každý z výše zmiňovaných produktů vám může pomoci s různými zdravotními potížemi. Hodí se jak k preventivnímu užívání, tak i po nemoci. S jejich pomocí se vám zlepší krása a zdraví. Jde o přírodní produkty, které vám při správném dávkování nemohou ublížit. Pokud se necítíte ve své kůži nebo chcete mít jistotu pravidelného přísunu látek potřebných k pevnému zdraví, objednejte si některý z preparátů v Gigalékárně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *