T+A vyrábí exkluzivní audio systémy pro náročné posluchače

Chcete mít z hudby opravdový zážitek? V takovém případě se jednoznačně neobejdete bez kvalitního audio systému s vynikajícími akustickými vlastnostmi. Pokud tedy hledáte kompaktní zařízení, které představuje zesilovač i hudební přehrávač v jednom, nadchne vás all-in-one řešení. Stačí se podívat třeba do nabídky značky T+A, neboť právě ta se specializuje na vývoj a výrobu různých audio přístrojů.

Co si představíte, když se řekne T+A audio? V každém případě by vás měla jako první napadnout vskutku kvalitní hudba, kterou dokážou systémy od daného výrobce reprodukovat. V nabídce jsou koncové zesilovače, převodníky, multizdrojové přehrávače, ale i all-in-one systémy.

Caruso je prémiové řešení v moderním designu

Právě all-in-one systém vám představíme. První model T+A Caruso spatřil světlo světa před jedenácti lety, přičemž od té doby prošlo zařízení poměrně velkými změnami, tedy alespoň, co se technologie týče. Vzhled je natolik nadčasový, že se společnost nemusela pouštět do výrazných změn, i ten poslední model je elegantní a exkluzivní natolik, aby zapadl do moderních interiérů.

Uvnitř těla však došlo ke kompletní výměně jednotlivých komponentů za výkonnější a vylepšené. Caruso tak poskytuje neskutečný zvukový zážitek. Zařízení je totiž vybaveno integrovanými reproduktorovými systémy, výkonnými zesilovači, jež generují každý až 300 W výkonu, výhybkou a zabudovaným digitálním procesorem.

Zvuková energie každým coulem

Caruso je vybaveno operačním systémem NavigatorOS, přičemž ovládání probíhá přes 7palcový dotykový displej s HD rozlišením. Snadno tak nastavíte jakékoliv zvukové parametry a na obrazovce se vám zobrazují i přehrávané zdroje.

Jestliže tedy hledáte firmu, kde byste si mohli výrobky high-endových značek prohlédnout a porovnat, zavítejte do jediného studia svého charakteru v Praze. AVcenter.cz má produkty od značek jako Chord Electronics, Accuphase i McIntosh.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *