Designový nábytek se stane chloubou vaší nemovitosti

Ikonický nadčasový nábytek je podstatou dobrého interiérového designu, navíc se může předávat z generace na generaci. Pokud tedy plánujete investovat do vskutku vysoké kvality, sáhněte po produktech ryze české společnosti INELIS, pomocí které proměníte domov k nepoznání.

INELIS se specializuje na prodej nábytku Čestlice a produktové portfolio tvoří sedací soupravy, křesla, židle, jídelní stoly, konferenční stolky i čalouněné postele.

Sedací soupravy

Dominujícím prvkem obývacího pokoje je sedací souprava, která zároveň představuje nejvíce využívaný nábytek, a proto byste se měli zaměřit nejen na vzhled, ale také na konstrukci a materiál. Předpokladem dlouhé životnosti je prvotřídní zpracování, které u polských výrobců rozhodně nehledejte.

Velice často jsou společenské místnosti i pracovny doplněny o solitérní křesla. Velkým trendem jsou křesla, která se po estetické stránce nesou v úplně jiném duchu než samotná sedací souprava. Ideální je dosáhnout jakéhosi kontrastu a celý prostor tím unikátně rozbít.

Jídelní stůl a židle

Trendem je propojený obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, aby rodina mohla trávit co nejvíce času pospolu. V takovém případě je myslet i na to, že nábytek by měl tvořit jeden celek, a proto slaďte konferenční stolek s jídelním stolem. Myslete na to, aby jednotlivé kusy nábytku byly z jednotného dřeva. Jídelní stoly se vyrábí v mnoha barvách. Stůl doplníte o půvabné čalouněné židle, které nejenže vypadají precizně, ale také se na nich příjemně sedí.

INELIS má ve své nabídce nábytek Čestlice a zaměřuje se především na čalouněný nábytek, kožené sedací soupravy i doplňkové zboží, kterým zkrášlíte jakoukoliv místnost. Přímo v hlavním městě má INELIS vzorkovou prodejnu, kde na vlastní oči uvidíte krásný nábytek, který může zdobit i vaši domácnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *