Archivní vína pro speciální příležitosti

Mát před sebou oslavu nějaké speciální příležitosti? Je čas to pořádně zapít? Pak to chce něco speciálního k přiťuknutí. Pro důležité události jsou jako stvořená vína z archivu vytříbené kvality. Není nad to, když víte, po jakém ročníku sáhnout. Tak který to bude tentokrát – 1972, nebo 1973?

Když je co slavit

Když je co slavit, ať už jde o kulaté narozeniny, povýšení v práci či výročí svatby, rozhodně nesmí chybět nějaký ten dobrý alkohol. Pokud chcete spíše něco lehkého, pak je víno skvělou volbou. Proč volit jen tak ledajaké, když si můžete dopřát něco extra? Pro tyto příležitosti jsou ideální volbou vína, která čekala na tu správnou příležitost.

Skvělý dárek pro vaše blízké

Hledáte vhodný dárek pro vaše blízké a chcete jim dát něco opravdu exkluzivního, čím je potěšíte? I v těchto případech je možné sáhnout po některém vydařeném ročníku bílého nebo červeného, které můžete věnovat v elegantní dřevěné krabičce. Tímto výběrem rozhodně potěšíte nejednoho znalce a milovníka hroznů.

Ochutnejte báječný ročník, který si zamilujete

Co vám může nabídnout archivní víno 1972. V této edici najdete francouzská vína z oblastí jako je Bordeaux nebo Burgundsko. I když tento rok byl poměrně deštivý, přece jenom se sklizeň poměrně vydařila. A tak si můžete dopřát portské vytříbené kvality a exkluzivní chuti, ve které se snoubí kombinace sušeného ovoce, dřeva a koření. O jemnou a hladkou chuť se postaralo zrání v malých dubových sudech bez přístupu vzduchu.

Povedený ročník, který potěší i ty nejnáročnější chuťové pohárky

Povedeným ročníkem, který vás nezklame a potěší i ty náročnější, je i archivní víno 1973 s nápaditými etiketami. To pochází z oblastí Bordeaux, Burgundsko a Sauternes. Je typické svojí plnou a jemnou chutí s ovocnými tóny, které si skvěle rozumí s kořením.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *