Bytový textil do dětského pokoje: Prim hrají nejen dětské koberce

Království vašich ratolestí je určitě místem, kde by se děti měly cítit maximálně příjemně. Pokud jim vybavíte dětský pokoje podle jejich představ a tak trochu i svého vkusu, rozhodně tohoto cíle dosáhnete. Velmi důležitá je v tomto případě osobitost a samozřejmě i funkčnost jednotlivých součástí této místnosti. Pouhou výmalbou, vybavením místnosti nábytkem a umístěním několika plakátů nic takového nevznikne. Nedílnou součástí dětského pokoje je totiž bytový textil. Jaký? Na to se zaměříme právě v tomto článku.

Koberec do dětského pokoje patří

Ne, rozhodně nemáme na mysli celoplošné koberce pokrývající kompletně podlahu. Optimální volbou jsou ty kusové, jež se nejčastěji dávají doprostřed místnosti, případně menší variace k posteli. Nemáte-li v interiéru podlahové vytápění, nebude došlap dítěte tak studený. Jinak ale mohou dětské koberce nejmenší také zabavit. Vždyť třeba provedení se silnicí jistě malé motoristy nadchne. A co taková farma? Animovaná zvířátka hrají v dětském světě nezastupitelnou roli.

Postel musí mít šmrnc

Unikátní vzhled posteli nedávají vždy její tvary. Ano, existuje například variace v provedení formule nebo čehokoli jiného, nicméně mnohdy postačí vkusné dětské povlečenía máte vyhráno. Stát vás přitom určitě nebude tolik jako ony zmiňované specifické postele, z nichž děti rychle odrostou. Vybírat si můžete třeba z bavlněných, krepových či flanelových povlečení s různými dětskými motivy.

Celý pokoj doladí vkusné záclony

Jakýkoli obydlený byt či dům se pozná podle záclon. Toto staré pravidlo platí i dnes. V dětském pokoji musí být logicky dětské záclony. Optimální jsou takové, které budou podněcovat fantazii nejmenších. Zvířátka, figurky z dětských her a jiné motivy to bezpochyby dokážou. Zajímavé variace nejen zmiňovaného dětského bytového textilu najdete v eshopu Vesna.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *