PPC reklama je způsob, jak se dostat do podvědomí uživatelů

V internetovém světě je nezbytné svou webovou stránku zviditelnit, a proto se kombinují jednotlivé nástroje online marketingu. Velice účinným způsobem, jak se dostat ve výsledcích vyhledávání před konkurenci, je takzvaná PPC reklama. Pod danou zkratkou se skrývá reklama, za kterou platíte jen v okamžiku, když na ni uživatel klikne a dostane se na vaši webovou stránku či do vašeho e-shopu. V následujících řádcích vám o PPC reklamě prozradíme více zajímavých informací.

Internetový marketing nabízí pestrou škálu nástrojů, přičemž některé vykazují výsledky takřka okamžitě, jiné jsou spíše během na dlouhou trať. Jestliže máte webovou stránku ve výsledcích vyhledávání zapadlou třeba až na třicáté pozici, ale rádi byste se dostali do popředí okamžitě, pak je PPC ideálním řešením. Stačí do vyhledávání napsat třeba „PPC kampaně Brno“ a ihned se vám nabídnou specialisté, již mají bohaté a dlouholeté zkušenosti s reklamními kampaněmi v Google Ads, Sklik a dalších reklamních systémech.

Co všechno vytvoření PPC reklamy zahrnuje?

Sice jsou příručky k jednotlivým reklamním systémům v českém jazyce, ovšem pokud nerozumíte ani základním pojmům a netušíte, jak reklamní kampaně, reklamní sestavy, klíčová slova a další věci fungují, potom je vám i příručka k ničemu. Špatně nastavená reklamní kampaň pro vás může být dost prodělečná, což zřejmě nechcete.

Prvně se provede analýza klíčových slov, které jsou relevantní k činnosti vašeho podnikání a k produktům, které prodáváte. Potom se tematicky rozvrhnou reklamní kampaně a v každé kampani i reklamní sestavy. Do jednotlivých sestav se potom sepisují inzeráty, jež by měly být poutavé a vybízet uživatele k akci.

Kdo se vám o PPC postará?

Jestliže hledáte někoho, komu svěříte Brno – PPC kampaně, potom vám doporučujeme digitální agenturu PPC Profits. Ovládá Google Ads, Sklik i Etarget. Zvládne real-time bidding, remarketing a také reklamy na Facebooku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *