Barevné kontaktní čočky vám pomohou na chvíli změnit vzhled

Pokud se chystáte na nějaký večírek, ale třeba i významnou událost, co takhle změnit svůj vzhled barevnými kontaktními čočkami. V současné době jsou k dostání v mnoha odstínech, přičemž některé jsou přirozené, jiné zase extrémně výrazné. V následujících řádcích vám poradíme, jak pokračovat při výběru, abyste neprohloupili.

V případě, že vás zajímají barevné čočky, zaměřte se na jejich krycí schopnost. Barevné čočky totiž mohou být jenom tónovací, které jsou ideální volbou pro světlé oči, nebo se vám ještě nabízí krycí, s nimiž snadno překryjete i tmavé oči. Záleží tedy na tom, jaká je vaše přirozená barva a jakého efektu chcete dosáhnout.

Jak barevné čočky vypadají?

Barevné kontaktní čočky jsou po celé ploše pokryté barvou s výjimkou středu, který je průhledný, abyste přes něj snadno viděli. Čočky mohou být nedioptrické, ale i dioptrické. Stejně tak se rozhodujete, jestli se má jednat o jednorázovou variantu, nebo sháníte čočky na 14 dnů, měsíc a podobně.

S takovými čočkami uděláte spoustu parády, a to za přijatelnou cenu, protože nevyjdou až tak draho. Změníte svůj vzhled, alespoň na jeden večer, klidně i na několik dnů.

Crazy kontaktní čočky jsou specifickou kategorií

Zvláštní kategorií jsou crazy čočky. Jak už samotný název napovídá, vypadají někdy i trochu šíleně, a proto jsou vhodné spíše na speciální akce a večírky. Oblečte si nějaký kostým a crazy čočka se stane extravagantním doplňkem celého outfitu.

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud byste si mohli objednat crazy čočky, podívejte se do e-shopu Top Crazy, kde jsou produkty rozdělené do několika skupin – sclera, mini sclera, crazy a halloween, barevné kontaktní čočky a příslušenství. Čočky si můžete vybrat rovnou podle barev – od žluté přes červenou až po UV svítící.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *