3 tipy na umístění koupelnové skříňky

Koupelna se řadí mezi ústřední místnosti v jakémkoli interiéru. Vždyť právě tady řešíme veškerou hygienu. O důležitosti této místnosti také hovoří fakt, že se před ní tvoří minimálně každé ráno fronty. Základem koupelny jsou samozřejmě zařizovací předměty. Těm vévodí sprchové kouty a vany. Jsou ostatně nejdražší a dokážou nabídnout maximální komfort. Zapomínat by se ale nemělo ani na koupelnový nábytek. Ručníky, kosmetiku, šampony a další věci je zapotřebí schovat přímo v koupelně. Koupelnové skříňky lze umístit na různá místa. My vám dáme v tomto článku celkem 3 tipy.

Skříňka jako součást zrcadla

Zrcadlo najdeme v každé koupelně. Není divu, vždyť především tady si upravujeme ráno poslední detaily své tváře a vyrážíme do zaměstnání. Místo za zrcadlem bývá většinou nevyužité. Pokud právě sem integrujete elegantní koupelnovou skříňku, určitě nic nezkazíte. Ba naopak, získáte perfektní prostor pro uložení nejrůznějších drobných předmětů, jako jsou rtěnky, malování, krémy a podobně.

Využijte prostor pod umývadlem

Pohled na odpadní trubky a přívod vody do baterie není zrovna dvakrát vábný. Zakrýt se dá přitom maximálně elegantně a funkčně. Stačí k tomu koupelnová skříňka pod umyvadlo. Ta se vyrábí v různých podobách a lze ji s umyvadlem dokonale sladit. Především v bílé či krémové barvě ladí skvěle. Určitě se ale nebojte ani jiných barevných odstínů. Moderní koupelny třeba v hnědé nebo šedé barvě vypadají také moc hezky.

Rohové variace v mnoha podobách

Jestliže hodláte vsadit na jakousi klasiku, pak volte vysokou koupelnovou skříň do rohu místnosti. Ta bude sice poněkud nápadná, nicméně vzhledově jistě nezklame. Navíc se do ní vejdou i větší předměty. Pokud budete potřebovat pověsit třeba i ručník, neměl by být problém.

A kde koupelnový nábytek nakoupit za rozumnou cenu z pohodlí domova? Na Dona-shop.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *