Založení společnosti nemusí být noční můrou

Mnoho lidí má v dnešní době dobré nápady, které chce přetavit v úspěšnou podnikatelskou činnost. Problém ale nastává v okamžiku, kdy si chtějí založit vlastní firmu. Ačkoliv se situace v České republice rok od roku lepší, je založení s.r.o. stále během na dlouhou trať. Čeká na vás spousta úskalí, je třeba se připravit na celou řadu administrativních úkonů, než budete moci začít plnohodnotně podnikat. Existuje ale řešení, které vám práci usnadní.

Výrazná časová úspora na vás totiž čeká, pokud necháte založení s.r.o. na jiné firmě. V zásadě se tak vyhnete drtivé většině administrativních kroků, které je jinak dle zákona bezpodmínečně nutné vykonat.

Vlastní společnost budete mít do 10 dní

Při založení s.r.o. někým jiným nemusíte kupříkladu sami navštěvovat úřady pro vyřízení podkladů pro živnostenské oprávnění, registraci apod. Vše za rozumný poplatek firma vyřídí za vás. Zatímco při zakládání společnosti vlastní cestou byste čekali klidně i několik týdnů, díky této možnosti máte šanci začít jménem firmy jednat už během pár dní. Zpravidla tato forma založení s.r.o. trvá kolem 5 – 10 dní, což je rozhodně přijatelná doba.

K tomu si navíc lze sjednat třeba i virtuální sídlo a virtuální kancelář, kdy získáte dobrou adresu za pár stovek korun měsíčně. Nemusíte pak ani mít skutečné sídlo, za které byste museli platit vysoký nájem. Zároveň v rámci této služby máte zajištěné kupříkladu přijímání pošty, přesměrování hovorů, případně i prostory pro konání různých pracovních schůzek apod.

Nemusíte nikam chodit

Při založení s.r.o. vám je navíc k dispozici osobní konzultant. Pomůže vám vyřešit všechny případné problémy, přizpůsobí nabídku vašim potřebám. Výhodou je, že většina procesu probíhá online, obvykle stačí jediná osobní návštěva k podpisu smlouvy.

Společnosti s ručením omezeným jsou dnes vůbec nejčastěji zakládanými firmami. Více o této formě společností naleznete v článku zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *