Stěhování těžkých stavebních strojů může být hračka. Jak na to?

V naší malé zemi existuje spousta klasických přepravních společností, které vám zajistí velmi rychlý převoz zásilek i balíků. Ačkoliv jsou dané služby opravdu šikovné, mnoho podnikatelů řeší spíše problém nalezení specializovaných pomocníků, díky nimž zvládnou zpracovat objemnější zakázky. Na koho se vyplatí vsadit?

Z bodu A do bodu B

Drtivá většina kurýrních služeb má velmi přísná kritéria z hlediska velikosti i váhy posílaného zboží. Pokud tyto míry překročíte, přichází na scénu nákladnější nadměrná přeprava. Její realizace vyžaduje sofistikovanější přístup a adekvátní vybavení. Zvolíte-li špatné pomocníky, vykoledujete si celou řadu omezení a zbytečně drahé ceny.

Nadrozměrná přeprava je jedna záležitost, ale co třeba přeprava stavebních strojů či přeprava zemědělské techniky? V daných oblastech se váš výběr omezuje pouze na opravdu malé množství specializovaných firem. Zde je nutné vzít v potaz desítky tun hmotnosti, pojištění v řádech milionů korun, zajištění doprovodu a flexibilní plánování projektu. Kdo vám tato kritéria vyplní?

Dodržení termínu

Ať už vás momentálně čeká přeprava těžkých zásilek, nebo si spíše lámete hlavu s pásovým rypadlem, nesmí vaší pozornosti uniknout firma Easy Logistics. Ta se ve svém odvětví pohybuje už od roku 2005 a zajistí vám stěhování klidně padesáti tří tun majetku najednou. Samozřejmostí je i pojištění v celkové výši dvacet milionů korun, doprovod, nonstop zákaznická podpora a dodržování smluvených termínů.

Nejdříve však vyplňte nezávazný poptávkový formulář a nechte si vypracovat nabídku v podobě komplexního řešení vašeho problému. Na jejím základě se sami rozhodnete, jestli se vám daná péče vyplatí, či naopak. V našich končinách však těžko najdete takový poměr ceny a kvality.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *