Reklamní trička s potiskem jsou stále dobrým dárkem

Přemýšlíte, čím obdarovat zaměstnance či věrné zákazníky? Dnešní nabídka dárkových předmětů s reklamním potiskem je opravdu bohatá. Můžete vybrat skoro cokoliv od hrnečků přes USB flash disky až po svačinové krabičky. Přesto z mnoha důvodů zůstávají populární trička či jiný textil.

Vybrat vhodný univerzální reklamní dárek, který by přišel k užitku všem, jež se chystáte obdarovat, totiž není vůbec jednoduché. Láhev vína není ideální, protože ne každý pije alkohol. USB flash disk nevyužije každý, co když má někdo Macbook bez USB konektoru? Hrnečků má spousta lidí tolik, že neví, kam je dávat, takže ten váš možná jen uklidí někam dozadu do poličky. Tričko se naproti tomu nejeví jako špatný nápad.

Pro reklamní tričko najde využití každý

Reklamní trička s potiskem jsou dárek, jejž využije doopravdy každý. Někteří ho budou hrdě nosit a dělat vám dobrou reklamu. Další je budou používat třeba na práci na zahradě, a i tam je v něm někdo může vidět. V nejhorším případě budou tričko nosit třeba na doma nebo na spaní. Stále to však znamená, že budou jméno vaší firmy mít pravidelně na očích. Tričko tedy splní svůj účel.

Nechte si zhotovit to správné

Všechno výše popsané ovšem funguje pouze tehdy, když necháte zpracovat kvalitní tričko. Základem je už samotný výběr textilu. Neváhejte investovat do trika, které je vyrobeno z dobrého materiálu, tedy zejména bavlny. Mělo by mít vysokou gramáž, ideálně třeba zpevněné lemy kolem krku. Co se týče velikosti, jestliže nehodláte zakoupit několik různých velikostí, vezměte raději jednu větší. Větší triko se dá využít lépe než takové, jejž neobléknete.

Poslední důležitý aspekt je kvalita potisku. Pokud se sepere při prvním vyprání, asi nejde o to pravé ořechové. Majitel trička bude zklamaný a vy také, protože tím přijdete o reklamu. Jaký potisk je ten správný? Jakou technologii tisku zvolit? Jestliže se spojíte s Bluearrow.cz, tohle vůbec nebudete muset řešit. Vhodnou technologii vyberou za vás tak, aby se docílilo co nejlepšího výsledku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *