Kratom má spoustu benefitů

Kratom poprvé vědecky popsal nizozemský botanik Pieter Willem Korthals, a to v 19. století. V podstatě se jedná o strom, jehož vědecký název zní Mitragyna speciosa, který se vyskytuje v jižní Asii, především v Malajsii, Thajsku a Indonésii.

Když kratom dosáhne zralosti, listy mají charakteristický vejčitě hrotitý tvar. Listy tvoří zpeřené žilky, které mohou mít bílou, zelenou a červenou barvu. Kratom má podobné stimulační účinky (v závislosti na dávce) jako káva, přitom však neobsahuje ani teofylin, ani kofein.

Použití kratomu

Kratom získal v posledních dvou desetiletích na oblíbenosti pro jeho účinky podobné opioidům a stimulační vlastnosti, a to díky indolovým alkaloidům přítomným v listech. V mnoha zemích jihovýchodní Asie se historicky používá jako léčivo i k rekreačním účelům.

Zemědělci, rybáři i dělníci žvýkají čerstvé listy kratomu, protože tím získají potřebnou energii a sníží únavu z těžké práce. V některých zemích je užívání kratomu zakázáno, například v Malajsii a Indonésii, ovšem v Thajsku je povoleno jak pěstování, tak i konzumace, stejně tak i v České republice.

Kde koupit kratom?

Pokud hledáte internetový obchod, odkud si můžete objednat kratom, podívejte se na e-shop Kratom World. Připraveny jsou různé extrakty a kratom je rozdělen na čtyři kategorie, a to bílý, zelený, červený a zlatý. Případně si můžete objednat vzorky.

Kratom se nejčastěji používá k samoléčbě chronické i akutní bolesti, úzkosti nebo deprese. Zvyšuje energii a zlepšuje soustředění. Rostlina se používá i ke zmírnění abstinenčních příznaků při závislosti na lécích na předpis nebo nelegálních drogách.

Věděli jste o tom, že můžete použít na kratom automat Plzeň? V tomto městě je výdejové místo kvalitních produktů, ale i automat s nabídkou kratomu. Stačí si jen vybrat. Nakupování nikdy nebylo jednodušší. Kratom World je rok na trhu, má tisíce spokojených zákazníků a poskytuje kvalitní produkty ze srdce Indonésie. Pokud si objednáte z e-shopu, doručení je do 1 až 2 pracovních dnů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *