Praha a Plzeň výkup aut – to je služba odkupu aut v hotovosti

Prodejte auto v jakémkoliv stavu. Rychle, bez zbytečné administrativy a s penězi na ruku. Tak funguje služba Autakupujeme.cz.

Jak prodat auto co nejrychleji?

Prodat auto na pár kliků doposud nebylo možné, ani když jste měli štěstí na toho nejserióznějšího kupujícího. V autobazarech to mnozí z nás již dávno vzdali. A prodej přes online bazary se mnohým z nás vymstil. I vás kontaktuje pravidelně nový majitel vozidla, neustále nachází na vozidle nějaké závady a po vás chce další a další slevu z kupní ceny? Tohle fakt čeká s velkou pravděpodobností každého, kdo se rozhodne svůj automobil prodat svépomocí. Zákon fandí kupujícímu a nikoho nezajímá, že u starého vozidla se prostě nové a nové závady objevují. Vždyť proto jste jej prodávali a kupujícího jste též seriózně informovali.

Jiným se též mohlo přihodit, že auto předali novému zájemci, ale peníze na účtu stále nemají. Někdy též platbu na účet nechceme. Vždyť prodej auta je mnohdy východiskem z finanční nouze, kdy se nám hodí peníze na ruku, a ne na účet obstavený exekutorem.

Peníze za vůz na ruku

Pojďte auto prodat snadno, bez složitých administrativních procedur a s penězi vyplacenými na ruku. Přesně o takto snadný proces odkupu vozidla se snaží Autakupujeme.cz – služba Praha výkup aut. Vykupuje osobní i užitková vozidla. Soukromá i firemní. Překážkou není ani chybějící STK, ev. fakt, že je vůz nepojízdný. Zájem má firma i o autovraky a vozidla po bouračce. Máte nákladní nebo stavební vůz? I na odprodeji této techniky se snadno a rychle domluvíte.

Kolik za svůj vůz dostanete?

Zjistěte si předběžnou cenu předem. Stačí zadat na webu pár dat o stavu vašeho vozidla, jeho roku výroby, značce a zjistíte, na kolik si prodejem vozidla přijdete. Plusem je vlastnictví servisní knížky, lepší technický stav, platná záruka apod. Ale neváhejte ani s odprodejem vraků. Je to něco pro vás? Auto prodáte, nejen pokud jste z Prahy. Firma je synonymem i pro Plzeň výkup aut či odkup vozidel v dalších českých městech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *