Poznejte krásné kouty České republiky! Penziony Police nad Metují nabízejí ubytování pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi

Přemýšlíte, kam vyrazit na dovolenou s celou rodinou nebo na víkend s drahou polovičkou? Skvělou zábavu si můžete užít i Česku. Naše domovina má bohatou historii, pyšní se mnoha zajímavými památkami i nádhernou přírodou. I zapřísáhlí milovníci exotických destinací a moře přiznávají, že je tuzemské scenérie dokáží chytit za srdce. V současné situaci je navíc plánování cest do zahraničí rizikové, jak ukázal již minulý rok, kdykoli může dojít v důsledku zhoršení epidemiologické situace k uzavření hranic nebo výraznému omezení spojů. Dovolenou v České republice však nemusíte nijak složitě plánovat, na libovolné místo se navíc hravě dostanete nejen veřejnou hromadnou dopravou, ale také vlastním autem.

Adršpašsko a Broumovsko mají své jedinečné kouzlo. Střechu nad hlavou vám zajistí penziony Adršpašsko a Broumovsko

Broumovský výběžek se nachází v severní části Česka u hranic s Polskem. V tomto nádherném koutě republiky najdete Adršpašsko-teplické skály. Jedná se o kouzelné a divoké skalní město, které většina Čechů dobře zná z pohádky Třetí princ. Bludiště mezi vysokými pískovcovými skalními útvary si výletníci oblíbili již v časech zrodu českého turismu. Postupně tu vznikaly vyznačené turistické stezky a horolezci z celé země i ze zahraničí se sem vypravovali dobývat jednotlivé vrcholy. Většina zdejších skal má svá jména, některá žertovná, další romantická. Najdete tu Milence, Krakonošovu lenošku, Homoli cukru i Sloní náměstí. Cítíte-li se na náročnější trasu, vypravte se i do Teplického skalního města. Bydlení jen malý kousek od skal nabízejí penziony Adršpašsko a Broumovsko.

V jakých lokalitách se vám bude skvěle bydlet? Vybrat si můžete penzion v Teplicích nad Metují i v Polici nad Metují

Ubytovací kapacity v České republice obecně nabízejí skvělou úroveň i mnohé nadstandardní služby. Ubytování pro páry, rodiny i celou skupinku vám poskytne penzion Teplice nad Metují nebo penziony Police nad Metují. Stačí vyhledat penziony na Penzion.cz a vyrazit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *