Podnikatelský úvěr se dá sjednat i tehdy, když jste v registru dlužníků

Záznam v registru dlužníků je velmi nepříjemnou záležitostí, která může zkomplikovat nejen váš osobní život, ale také například podnikatelské aktivity. Jako živnostníci třeba nedosáhnete na úvěr u své banky. Co pak dělat? Řešení může spočívat ve sjednání si nebankovního podnikatelského úvěru.

Většina lidí volí podnikatelský úvěr z jasného záměru – potřebuje pokrýt aktuální nedostatek volných finančních prostředků. Někdy jde však rovněž o čistě praktickou věc, kdy je nutné investovat do nových technologií a rozvoje firmy. Když vám odmítne půjčit banka, není třeba hned skládat zbraně. Na tuzemském trhu totiž fungují společnosti, jež vám poskytnou nebankovní podnikatelský úvěr na nemovitost.

Je nebankovní úvěr na nemovitost riskantní? Záleží na několika okolnostech

Podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti se některým z vás možná jeví jako riskantní krok. Když si ale vše řádně promyslíte, zvolíte vhodného poskytovatele, sjednáte si rozumný způsob splácení, nejde o špatnou volbu. Stačí mít k dispozici nějaký nemovitý majetek a vše se rázem vyřeší. Nebankovní podnikatelské úvěry se zástavou nemovitosti bez větších komplikací obdrží i lidé, kteří se nacházejí v některém z registrů dlužníků. Samotné ručení nemovitostí je totiž dostatečnou zárukou, díky níž vám soukromé společnost rády a ochotně půjčí peníze, a to klidně až v řádech milionů korun, což samozřejmě záleží na samotné hodnotě majetku.

Na koho se obrátit?

Dobrým příkladem budiž nabídka společnosti Nebankovní Finance. Tato firma pomáhá podnikatelům překlenout špatné období. A to i v situacích, kdy mají potíže získat klasické úvěry u svých bank. Postupně jim pomáhají ozdravit firemní i soukromé finance, aby se mohli postupně navrátit do bankovního sektoru, kde na ně čekají nižší úrokové sazby.

Nebankovní podnikatelský úvěr je zpravidla rychle vyřízený. Kupříkladu u zmíněné společnosti většinou obdržíte peníze už do 48 hodin od podání žádosti. Kromě samotné zástavy je nutné splnit už jen několik základních podmínek, ty by však pro běžného podnikatele (i začínajícího) neměly být žádnou výraznější překážkou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *