Penzion Akát v Praze – komfortní ubytování za příznivé ceny

Lidé hledající útulný hotel poblíž centra Prahy mají díky penzionu Akát vyhráno. Hostel disponuje pohodlnými pokoji typu economy i stylovou restaurací se zahrádkou. Nároční klienti budou nadšeni z komfortně vybavených apartmánů.

AKÁT Pension & Apartments je hotel na Praze 5, který je co by kamenem dohodil od srdce hlavního města a klíčových historických památek. Najdete ho na Smíchovském nádraží, kde se nacházejí autobusové linky a metro. Díky tomu budete mít blízko ke všem klenotům Prahy.

Jaké jsou pokoje?

Moderní hostel v Praze 5 nabízí ubytování až pro 60 osob, a to v 1 – 4 lůžkových pokojích, které jsou vhodné pro náhodné hosty, školy a výletní skupiny, rodiny s malými dětmi i zamilované dvojice. Cenově výhodné pokoje economy jsou vybaveny základními prvky, sociální zařízení je na chodbě. Klienti prahnoucí po klidu a soukromí ocení pohodlné apartmány s kuchyňským koutem. Ty jsou vhodné pro dlouhodobý pobyt a pojmou až 7 osob. Samozřejmostí jsou v obou případech WIFI připojení zdarma, televize a satelit. V každém případě potěší garance nejnižší ceny za ubytování. Rezervace pokoje online je nejen snadná, ale i rychlá. Objednávky jsou tímto způsobem o 7 % nižší. K dalším výhodám patří partnerský program pro stálé hosty. Více se dozvíte na webu hotelu.

Služby restaurace

Hotel na Praze 5 je oblíbený díky službám restaurace, kterou oceníte celoročně. Pokud si zařídíte v hostelu polopenzi, počítejte s bohatou teplou i studenou snídaní a čerstvě mletou kávou. Rozhodně jsou v nabídce obědy a večeře. V parných letních dnech je možné využít zahrádku, která nabízí pod slunečníkem stín. Jen tak si vychutnáte lahodný drink, pivko anebo limonádu.

V blízkosti hotelu v Praze 5, který je vhodný pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování, jsou zajímavosti a památky v čele s pivovarem Staropramen, monumentem Vyšehrad s Martinskými kasematy. Centrum hlavního města je vzdálené asi 15 min dopravou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *