Není nad zlato. Nad to investiční obzvláště!

Spořit v době koronavirové pandemie, ekonomické krize a inflace nebývá snadné. I ty tzv. bezpečné investiční nástroje se začínají ocitat na opačném konci barikády. V současné době tak investiční poradci varují například před investicemi do nemovitostí. Výhodné však nejsou ani pamětní mince z portfolií našich mincoven, jejichž cenu zase navyšuje přidaná sběratelská hodnota.

Rozhodně mnohem lépe na tom ovšem jsou drahé kovy, konkrétně zlato. S jeho cenou nehýbá ekonomická krize ani nestabilní měna. Jeho cena, kterou navíc nenavyšuje ani DPH, zkrátka nezávisle na okolním dění v podstatě zůstává neměnná. A jaká forma zlata je pro investiční účely nejvhodnější?

Investujeme do zlata

Jednoznačně to jsou zlaté cihly, které si můžete zakoupit například ve specializované prodejně v Obecním domě v Praze. Zde najdete bohatý výběr zlatých cihliček od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. Zajímáte-li se o české zlaté cihly, tak ty na trhu bohužel nenajdete. Žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí.

Založte si svou zlatou rezervu

Investiční zlato dovážíme přímo ze zahraničí, od dceřiné společnosti rakouské centrální banky. Klienti pak mají jistotu původu a ryzosti,“ říká Pavel Trtík, ředitel společnosti Zlaté mince, která zlaté mince a slitky určené k bezpečné investici do tohoto drahého kovu distribuuje již 17 let. A za toto období si získala důvěru 60 000 zákazníků, kteří si pravidelně doplňují své soukromé zlaté rezervy.

Objednávejte online

Učinit tak však můžete i na e-shopu mincovny www.zlate-mince.cz, kde si máte možnost objednat svůj pojištěný diskrétní balíček. Na tomto serveru také každý den najdete aktualizovanou výkupní i prodejní cenu zlatých slitků. Ty v případě potřeby snadno prodáte kdekoliv na světě. Věřte, že lepší investiční nástroj současné doby budete hledat s velkými obtížemi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *