Koncové měrky slouží k nastavování měřidel

V současné době je poměrně těžké zajistit vysokou úroveň služeb a precizní kvalitu výrobků. Pokud i v řemeslné oblasti a ve firmě zaměřující se na zpracovávání kovů požadujete efektivitu, snažíte se o to, aby nedocházelo k výrobě zmetků. V kovovýrobě je přesnost velice důležitá, a právě koncové měrky vám v tomto ohledu pomohou. V následujících řádcích vám prozradíme, kde tyto nástroje pořídit.

Zabýváte se výrobou? V takovém případě pro vás není nic neobvyklého, že je kvalita zpracování nadmíru důležitá, zejména jestli se specializujete na výrobu součástek určených k montáži zařízení. Koncové měrky jsou důležitými pomocníky.

Drobné součástky musí mít přesné rozměry

Spousta výrobních podniků se zaměřuje na drobné součástky a meziprodukty, které poté putují ke koncovým výrobcům automobilů, jízdních kol, letadel, tramvají, průmyslových strojů a podobně. Právě takové prvky jsou citlivé na rozměry a sebemenší nepřesnost může způsobit nemalé problémy.

Právě pro takové případy je nezbytné pořídit si koncové měrky, respektive rovnou profesionální sadu. Koncová měrka slouží totiž k přesnému nastavení měřidel, a tím pádem můžete docílit minimální zmetkovosti při sériové výrobě.

Koncové měrky se vyrábí buď z oceli, nebo keramiky. Znát je můžete také jako Johanssonovy měrky, zkráceně Johanssonky. V případě potřeby je možné zajistit k těmto měrkám i kalibrační listy od akreditované laboratoře.

Kde koncové měrky objednat?

Jestliže si chcete objednat sadu koncových měrek, případně koncovou měrku na míru, obraťte se na společnost Michovský – TOOLS s.r.o., která v této oblasti působí dlouhá léta. Specializuje se na měřidla a kalibry jakéhokoliv charakteru. V nabídce najdete nástroje, které využijete i v řemeslných dílnách.

Michovský – TOOLS s.r.o. vás nadchne rozmanitostí sortimentu i rychlostí dodání objednaného zboží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *