Ještě jste nebyli na zimní dovolené?

Kde stojí, že zimní dovolenou je nutné strávit v zahraničí? Nikde! I v Čechách je krásně. Nevíte kde? My ano!

Zimním radovánkám se nemusíte oddávat jen v Alpách. Lyžaři, běžkaři, snowboardisté i sáňkaři se patřičně vyřádí i na českých svazích.

Krkonoše stále vedou

Nejnavštěvovanější českou zimní destinací samozřejmě jsou Krkonoše s nejvyšší horou Sněžkou. V Krkonoších se také nachází vůbec nejznámější české lyžařské středisko Špindlerův Mlýn plné špičkových lyžařských sjezdovek, běžeckých stop i luxusních wellness hotelů. Věhlas Špindlerova Mlýna dokazuje i fakt, že je pořadatelem spousty mezinárodních sportovních soutěží.

Krásný Harrachov

Nejkrásnější lyžařské středisko ale najdete v jiné části Krkonoš, a to v Harrachově. I zde se pořádají světové poháry a renomovaná mistrovství světa. V centru města navíc najdete i několik vyhlášených nočních klubů a diskoték. Za návštěvu však stojí i místní sklárna, muzeum a pivovar.

Šumava a Jeseníky

Krásně je však také na Šumavě protkané sítí upravených lyžařských tras a běžeckých stop. Z moravských zimních destinací se největší oblibě těší Jeseníky pověstné nedotčenou přírodou. Lyžařská střediska Červenohorské sedlo a Ramzová navíc patří mezi místa s nejlepšími sněhovými podmínkami u nás. Sníh se tu drží až do pozdních jarních měsíců.

Už víte, kam vyrazit?

Pokud ano, bude to chtít vybrat ubytovací zařízení a zarezervovat termín. To vše jednoduše učiníte na serveru Hotely.cz sdružujícím většinu nejenom českých a slovenských, ale i maďarských, polských, a dokonce i rumunských hotelů, penzionů a apartmánů.

Vybíráme ubytování

Orientace na serveru je jednoduchá a intuitivní. Vezměme v potaz, že máte zájem o ubytování v Krkonoších. Systém vám okamžitě nabídne hotely v Krkonoších, tedy hotely ve Špindlerově Mlýně, Harrachově, Vrchlabí, Peci pod Sněžkou, Rokytnici nad Jizerou a v dalších střediscích. Výběr toho konkrétního bude jen a jen na vás. A stejně můžete pokračovat při výběru hotelů a penzionů v dalších regionech.

Pokud plánujete zimní dovolenou, vybírejte si hotely a ubytování na Hotely.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *