Cenově dostupný software

I když si člověk koupí za často vyšší desítky tisíc počítač, pořád je mu bez adekvátního softwaru k ničemu.

Hodně věcí se dá používat v takzvaném free režimu, avšak jsou zde i programy nezbytné k provozu počítače, které ovšem běžně stojí další tisíce korun. Ty se však dají legálně koupit za mnohem nižší částky.

Výhodně nejen pro méně majetné

Každý by chtěl asi vymáčknout ze svého stroje maximum a dělat na něm vše, co je vůbec možné, avšak bez správného softwaru to je značně problematické. Samozřejmě, můžete používat freeware nebo shareware verze, nicméně ty jsou mnohdy dost osekané a ani zdaleka nenabízejí takové možnosti jako verze plné.

Pokud tedy chcete mít legálně nějaký program, nejlepší možností je si ho zakoupit přímo od výrobce. Tedy alespoň tomu tak bývalo. Dnes už je ovšem situace jiná, a i docela drahé programy se dají běžně koupit za daleko menší peníze, než kolik stojí u autorizovaných prodejců.

Jedná se o ESD licence, které jsou na evropském kontinentu zcela legální. Když si koupíte takovouto licenci, získáte prostřednictvím emailu aktivační kód, který daný program udělá zcela funkční.

Co lze takto koupit

Existuje celá řada zajímavého softwaru, co si jde takto pořídit. Jedním z těch nejzajímavějších a nejvíce poptávaných je kupříkladu Office 2019 pro studenty.

Jedná se o jeden z nejznámějších programů, který používají desítky až stovky milionů lidí po celém světě. Obsahuje nejen klasický Word, ale třeba i různé tabulkové editory. Potřebujete-li pravidelně vytvářet delší texty třeba do školy či do práce, je tento program ideální volbou.

Rovněž byste neměli minout ani Kaspersky anti virus. Být chráněn proti případnému napadení virů se vždy hodí a zrovna antivirus Kaspersky dle většiny testů patří k tomu vůbec nejlepšímu, co se dnes dá na trhu sehnat. Za těch pár stovek, co běžně stojí jeho ESD licence, se rozhodně vyplatí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *