Jak rychle prodat nemovitost? Pomůže homestaging

Mohlo by se zdát, že v dnešní době není prodej nemovitosti vůbec složitý. Bytů i domů je nedostatek a lidé jsou ochotní za ně zaplatit vesmírné částky, protože jim nic jiného nezbývá. Bydlet se někde musí. Přesto má spousta prodejců problém byt či dům prodat. Patříte mezi ně? Mohl by vám pomoci homestaging.

První dojem dělá hodně. Chcete-li nemovitost dobře prodat, je klíčové ji výtečně popsat a vyzdvihnout to nejlepší. Zaujmout mohou hlavně fotografie.

Zaplaťte si profesionální fotky

Je rozdíl, zda k inzerátu připojíte fotografie nafocené na mobilní telefon, nebo snímky pořízené profíkem. Neváhejte si zaplatit za profesionální služby. Dobrý fotograf ví, z jakého úhlu danou místnost vyfotit, dokáže vytvořit ty správné světelné podmínky. Musí však mít co vyfotit. A právě v tom pomůže homestaging Praha.

Homestaging dokáže představit to nejlepší

Jak by asi vypadal váš byt či dům, kdyby byl zařízen podle šikovných designérů? Přesně tohle vám pomůže zajistit homestaging. Odborníci na homestaging přijedou do vaší nemovitosti, přivezou si s sebou veškeré vybavení, naaranžují ho a vy ve finále svůj byt či dům pomalu ani nepoznáte. Přivezou totiž vlastní nábytek, dekorace a nástěnné prvky. Je-li interiér již zařízen, službě se říká tzv. fotostaging. V tomto případě desigéři pracují s již přítomným nábytkem, který jen doplní o dekorace a odosobní.

I to je další výhoda homestagingu. Necháte-li si takto upravit interiér, nebudete celému světu dávat na odiv své soukromí, protože budete ukazovat pozměněné vybavení.

Investice, co se určitě vyplatí

A kolik stojí takový homestaging Ostrava či v jiném městě? Cena je individuální podle velikosti nemovitosti, toho, jestli potřebujete nějaké vybavení a zda toužíte i po pořízení fotografií či videí. Mimochodem dovezené vybavení vám firma zabývající se homestagingem nechá k dispozici i na dobu prohlídek, aby zájemci viděli to, co spatřili na fotografiích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *