Jak používat venušiny kuličky ke cvičení?

Venušiny kuličky jsou všeobecně známou erotickou pomůckou určenou primárně pro ženy. Jejich využití je však mnohem širší než jen poskytování rozkoše. Dají se totiž využívat i jako cvičební nástroj.

Pomůcka pro zpevnění pánevního svalstva

venušinými kuličkami se samozřejmě nedají posilovat žádné velké svalové partie, ale pouze drobnější svalstvo nacházející se v oblasti pánevního dna. A proč toto svalstvo vůbec posilovat? Na to je jednoduchá odpověď – když je oslabené, může začít docházet k inkontinenci. Tento druh problému trápí hlavně ženy, i když se někdy může objevit i u mužů.

Jde o to, že pánevní svaly drží močový měchýř a další orgány ve správné poloze a jejich oslabení může přinést celou řadu problémů, a to včetně výše zmíněné inkontinence. Jediným opravdu funkčním lékem je znovu tuto oblast posílit.

Které kuličky jsou k tomu potřeba?

Vesměs se dá posilovat s jakýmikoliv venušinými kuličkami, nicméně hlavně začátečnice s hodně oslabeným svalstvem by měly začínat spíše na nižších váhách a používat v prvních týdnech pouze jednu venušinu kuličku.

Před aplikací je nezbytné nástroj důkladně umýt pod vlažnou tekoucí vodou, případně očistit pomocí speciální dezinfekce na erotické nástroje. Ta je velice efektivní a zároveň nedráždivá. Je rovněž dobré použít před cvičením trochu lubrikačního gelu pro vyšší komfort.

Jak cvičit?

Zde hodně záleží na síle svalstva. Pokud je až příliš oslabené, v podstatě stačí zavést kuličky do pochvy a provádět jen jednoduché klidné pohyby, případně dokonce jen stát. I tak svaly pracují.

Pokročilé cvičenky už mohou s venušinými kuličkami klidně i běhat po parku nebo provozovat jógu. Důležité je se příliš nepřepínat, hlavně tedy v začátcích.

Nákup bez zbytečného červenání

I když hlavně mladší ročníky nakupují erotické pomůcky bez jakýchkoliv rozpaků, stále existuje velké množství žen, které do krámku s takovým zbožím nikdy nevstoupí.

To v dnešní moderní době naštěstí není žádný problém. Stačí využít služeb sexshopu Sexio.cz a nakoupit přes internet. Prý se jedná o nejdiskrétnější eshop v ČR.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *