Do jara zdravě: Vsaďte na účinky venkovní vířivky a upevněte si zdraví

Od novoročních předsevzetí sice už nějaký ten pátek uplynul, ale začít pracovat na podpoře svého zdraví, na to není pozdě nikdy. Zkuste do letošní teplé a barevné sezony roku vstoupit s optimismem a plní sil – pomůže vám k tomu pravidelný pobyt ve vířivce. Že vás nebaví chodit do wellness center, nebo se neradi dělíte o prostor s cizími lidmi? Však nemusíte. Pořiďte si svou vlastní venkovní vířivku a užívejte si její benefity, kdykoliv se vám zamane – a to 365 dnů v roce.

Venkovní vířivka od Spahouse.cz s řadou benefitů

Veškeré přínosy vířivky jsou založeny na masáži vodou neboli hydroterapii. Ta je pro své benefity oblíbená již celá staletí – a není se čemu divit. Správně mířené proudy vody totiž uvolňují svalstvo a zlepšují pohyblivost kloubů. Zlepšují také prokrvení pokožky, která se postupem času stává pevnější, elastičtější a odolnější – a také se efektivně zbavuje pomerančové kůže neboli celulitidy. Zároveň se vám pravidelným pobytem ve vířivce zlepší metabolismus, podpoří se odstraňování toxinů z těla, zlepší se vám kvalita spánku i imunita. A prospěch bude mít nejen tělesná stránka, ale i ta psychická – pobyt ve vířivce totiž podporuje uvolňování endorfinu, hormonu štěstí.

Aby toto vše ale správně fungovalo, je třeba vybrat správný model – závisí totiž na velikosti, materiálu, funkcích, rozmístění trysek a dalších parametrech. S výběrem opravdu kvalitní vířivky, která bude splňovat všechny vaše požadavky, vám pomůže Spahouse.cz, společnost, která je výhradním distributorem venkovních vířivek IQue Sweden pro Českou a Slovenskou republiku. Nabízí tedy ty nejkvalitnější modely s těmi nejlepšími výsledky.

U Spahouse.cz zakoupíte vířivku v Praze i dalších městech

Jelikož není dobré kupovat takzvaně zajíce v pytli, je vhodné vířivku před pořízením vyzkoušet. I s tím vám Spahouse pomůže ve svých showroomech. Je-li pro vás ideálním městem pro koupi vířivky Praha, pak zavítejte do Braníka, případně můžete vyrazit do Brna či Hradce Králové. V těchto městech totiž Spahouse.cz provozuje své showroomy, kde můžete využít odborného poradenství a jednotlivé modely vyzkoušet na vlastní kůži. Uvidíte, že nebudete litovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *