Vsaďte na tetování očních linek a zbavte se každodenní nutnosti nanášení make-upu

Otravuje vás zdlouhavé vykreslování očních linek, které se vám jen málokdy podaří vytvořit symetricky? Chcete, abyste se na svůj make-up mohly spolehnout za každé situace? Tetování očních linek je ideálním řešením pro ženy, které touží po permanentně upraveném vzhledu bez nutnosti použití dekorativní kosmetiky. V tomto článku jsme pro vás sepsali vše, co byste měly o tomto zákroku vědět dříve, než se na něj objednáte.

Díky tetování očních linek si výrazně zkrátíte ranní líčení

Jestli patříte mezi hrstku žen, jejichž oči jsou krásně výrazné i bez použití líčidel, můžete si gratulovat! Pro všechny ostatní máme skvělou zprávu – tetování očních linek dodá vašim očím potřebnou jiskru, dokonale definuje jejich tvar a skryje případné nedokonalosti. 

HLAVNÍ VÝHODY ZÁKROKU:

  • Výrazné oči bez nutnosti každodenního použití dekorativní kosmetiky
  • Upravený vzhled v každou denní i noční hodinu
  • Technika vhodná pro ženy každého věku
  • Maskování vypadaných a chybějících řas
  • Zahuštění světlých a řídkých řas
  • Projasnění pohledu
  • Bezbolestná a k pokožce šetrná procedura
  • Rychlý zákrok s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem

Můžete vybírat mezi třemi technikami permanentního make-upu linek

Linky jsou vytvořeny individuálně pro každou ženu tak, aby jí lichotily a splnily její očekávání. Specialistky nepoužívají žádné univerzální šablony, ale vždy si vyslechnou vaše požadavky, na základě kterých pro vás vytvoří jedinečný návrh, který upravují do momentu vaší spokojenosti. 

Délka procedury se pohybuje v řádu desítek minut. Výsledná doba se odvíjí od náročnosti zvolené techniky.

Bez ohledu na zvolenou techniku je nutné zákrok minimálně jednou zopakovat. Ideální dobou je 1 – 3 měsíce od prvotní procedury. Dosáhnete tak dlouhotrvajícího efektu. 

Vytečkování mezi řasami

Jedná se o pouhé vytečkování mezer mezi řasami černým pigmentem, který opticky zahustí řasy. V takovém případě se vůbec nepřekračuje hranice růstu řas. Výsledný efekt je maximálně přirozený, a proto je tato procedura vhodná pro ženy, které nejsou na líčení zvyklé a jde jim především o odstranění estetických nedostatků jako jsou řídké a příliš světlé řasy.

Klasické oční linky

Výraznější, ale přesto velmi přirozenou, variantou je jemná linka podél růstové linie horních řas. U vnitřního koutku je linka nejtenčí a postupně se rozšiřuje. Nejširší místo je nad zorničkou a směrem k vnějšímu koutku oka se opět ztenčuje. 

Tato varianta je vhodná pro ženy, které nejsou zvyklé se líčit a hledají variantu na pomezí přírodního a nalíčeného stylu. Linka se vytváří nejčastěji v černé barvě, ale je možné namíchat i kterýkoliv jiný odstín dle vašeho přání. Mezi nejoblíbenější patří modré, zelené a hnědé linky, které korespondují s barvou očí. 

Linka s kouřovým efektem

Jedná se o nejvýraznější a zároveň technicky nejnáročnější permanentní linku. Specialistka vytvoří klasickou oční linku, kterou následně stínuje do ztracena. Efekt se dá přirovnat k rozmazaným očním stínům. Pigmenty je nutné vybrat s rozumem, aby výsledný efekt nepůsobil příliš agresivně a hodil se nejen na večer, ale také na den.

Tip: Důvody, proč se permanentního make-upu nebát.

Průběh procedury se liší v závislosti na zvolené technice

Každému zákroku předchází konzultace, při které se se specialistkou domluvíte na technice a sdělíte jí své požadavky. Předkreslení se dělá vždy s výjimkou vytečkování mezer mezi řasami, kdy je oblast aplikace jasně daná. 

Specialistky pracují s ručním perem, které má na svém konci umístěné čepelky ve specifickém úhlu. Pigmenty se vpravují do hloubky od 0,8 do 1,5 mm, což je hlavní rozdíl oproti klasickému tetování, kdy se zasahuje do hloubky až 3 mm. K znecitlivění oblasti aplikace se používá anestetický gel či krém. 

Líčíte si oční linky nebo preferujete použití řasenky? 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *