Už jste slyšeli o elektrických koloběžkách a kolech? Jejich popularita roste!

Jen těžko bychom našli člověka, který si nevšímá rostoucí popularity alternativních dopravních prostředků. Ať už se ocitnete v kterémkoliv velkém městě, téměř každý den zahlédnete některý z těchto vynálezů v akci. Není se čemu divit. Jejich majitelé si totiž užívají nenáročnou, čistou, rychlou a levnou přepravu. Láká vás to také?

Spousta možností

Populární variantou jsou hlavně moderní elektrokoloběžky. V našich končinách si lidé nejčastěji pořizují produkty od Xiaomi, Segway, Urbis či Kostka. Daní výrobci nabízí ověřené prostředky s výborným poměrem ceny a kvality. Možná se budete divit, ale s většinou těchto vynálezů zvládnete hravě ujet klidně až 70 km, přičemž vyvinete rychlost okolo dvaceti kilometrů za hodinu. Výkonnější modely si poradí i se strmým stoupáním okolo šestnácti stupňů.

V žádném případě nesmíme zapomenout ani na elektrokola, která jsou největší konkurencí koloběžek. Jejich hlavní výhodou je vyšší výkon, delší dojezd i rychlejší jízda. Mínusem je však těžší váha a větší rozměry. V tomto ohledu si nenechte ujít především vychytané elektrokolo Crussis, jež se chlubí nízkou spotřebou a spoustou zajímavých funkcí.

Vyzkoušejte si vše sami

Nákup elektrokoloběžky nebo kola není nic snadného. Přesně proto si raději vybraný prostředek nejdříve vyzkoušejte sami v kamenné prodejně. Ohromný výběr, bezkonkurenční ceny a poctivou zákaznickou péči vám poskytne třeba známý obchod Ramala. Ten můžete navštívit rovnou v sedmi lokalitách, přesněji řečeno v Rakovníku, Plzni, Praze, Domažlicích, Klatovech a Táboře.

Na své si přijdou i zastánci klasických kol, milovníci freestyle koloběžky nebo trebaprofesionální závodníci. Více inspirace každopádně získáte na webových stránkách pod vloženými odkazy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *