Skvělý tip k Vánocům – darujte investiční zlato

Přemýšlíte-li nad tím, jakými dárky pod stromeček obdarujete své blízké, obchodní partnery či klíčové zaměstnance ve vaší firmě, vsaďte na něco vskutku originálního. Tím jsou drahé kovy, jimiž dáte obdarovanému náležitě najevo, že si ho skutečně vážíte.

Dárek pro každou příležitost

Ať už se jedná o Vánoce, narozeniny, svátek nebo výročí svatby, zlaté a stříbrné mince vzbudí pozornost vždycky. Je možné na ně vyrazit jméno oslavence či výročí svatby. Pamětní medailony nesou unikátní dárkovou ražbu Pražské mincovny a českou puncovní značku. Samozřejmostí je dárková krabička a v případě objednání přes internet diskrétní balení zásilky pro její bezpečné doručení. Co se týče ceny, ta je stanovena dle hmotnosti a ryzosti zlata nebo stříbra. U zlatých slitků cena začíná na hodnotě 1 500 Kč, ty nejdražší se pohybují kolem 1 300 000 Kč.

Originalita i skutečná hodnota

O zlatých a stříbrných mincích a medailonech se říká, že to jsou malé dárky velké hodnoty. Současně jsou univerzálním prezentem, jehož je možné darovat komukoliv. K dostání jsou s vyobrazením znamení zvěrokruhu a jména. Spoustu žen mohou potrápit dárky pro muže, které není vždy jednoduché vymyslet. Zejména pokud se kromě rodinných příslušníků jedná o šéfa, kolegu, obchodního partnera apod. Medaile nesoucí mužská jména jsou proto ideálním tipem, jenž potěší každého. Co se týče obchodních vztahů, doložíte tak, že jste nad dárkem přemýšleli, a nedarovali tolik ohrané firemní tužky, diáře a těžítka.

Vklad do budoucnosti

Máte-li ve svém okolí někoho, kdo právě získal titul Bc., jsou pamětní mince opět skvělou příležitostí, jak tuto významnou událost zvěčnit. Pokud se jedná o studenta, jenž vykračuje do života, bude se mu tato investice velmi hodit. Cena zlata stoupá, proto může minci v případě nutnosti prodat a získat tak její adekvátní hodnotu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *