Kvalitní matrace – novinky a trendy

Kvalita spánku se odvíjí od toho, jak máte dobrou postel, a především na jaké ležíte matraci. Je to logické. Vždyť spánek slouží k regeneraci, načerpání nové síly. Matrace zkrátka prospívá naší mysli i zdraví jako takovému.

Ortopedická matrace – co musí splňovat?

Víte, že třetinu života prospíte? Zdá se to hodně. Uvědomte si však, že byste měli spát 8 hodin denně a to je třetina dne. V posteli jste v klidové poloze, kterou příliš neměníte, proto je podstatná opora těla. Páteř by měla být v rovné pozici, namáhat by se neměly ani svaly. A víte, že v neposlední řadě kvalita matrace ovlivní i vrásky? Jednak je samozřejmě podstatný materiál, který nedráždí kůži. Ale i když se budete cítit nekomfortně a často se budete vrtět, „zmuchláte“ si snáze i pokožku. Ideální je ortopedická matrace. Ta zajistí správnou pozici těla při odpočinku, po vyspání vás nebudou bolet záda, krční páteř, potažmo i hlava.

Matrace s kokosovým vláknem

Zmínili jsme i materiály matrací. Proč mít obyčejný molitan, když si lze pořídit něco, co jen podpoří vaše zdraví. Jednak je dobré, když má matrace hned několik zón tuhosti. Také uvítáte systém odvětrávání, aby matrace nebyla vlhká. Vyrábí se ovšem i produkty na bázi přírodních prvků, což ocení alergici a astmatici. Narazit lze tak na matrace s kokosovým vláknem, které je stoprocentně přírodní a nijak nedráždí dýchací cesty, kůži, je přirozeně antimikrobiální, a proto se v něm nedrží roztoči atp. Ptáte se, kde najdete kvalitní matrace? Mrkněte se na Bazyl.cz, specialistu na výrobu matrací a prodej doplňků. Firma si zakládá na odborném poradenství, proto poradí každému na míru jeho potřebám. Najdete zde širokou škálu exkluzivních ortopedických, sendvičových a vrchních matrací včetně příslušenství k matracím. Potěší vás nabídka matrací v akci 1+1, oblíbené matrace zde mají i se slevou až 50 % a nechybí ani dárky k zakoupenému zboží. Potěší i dodání zboží po celé České republice v nejkratších lhůtách. Malovýroba matrací vám poskytuje opravdu spolehlivé produkty, které jsou kontrolovány od základu až do konce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *