Krásné bydlení v Praze se stává skutečností

V posledních letech se Praha snaží vytvářet projekty, které zajistí stávajícím a nově příchozím obyvatelům kvalitní bydlení. Jedním z takových projektů, jenž si zaslouží pozornost široké populace České republiky, je bezesporu projekt Na Vackově. Ten totiž přináší bydlení v klidné části našeho hlavního města, odkud se ovšem můžete kdykoli za pár minut vrátit do městského ruchu, pokud po tom zatoužíte. Zkrátka dochází ke snoubení velkoměsta a přírody, což je pro mnoho rodin s dětmi skutečně zásadní.

Něco málo o projektu

Pět nových objektů vyroste během následujících let v horní části Žižkova. Zájemcům je poskytnuta nabídka čítající 342 bytů, které se velikostně pohybují mezi 1+kk až 5+kk. Při plánování bylo myšleno skutečně na všechny potenciální zákazníky, tudíž nebude nikdo znevýhodněn. K dokončení prvních tří objektů má dojít do konce roku 2020. Zbylé dvě budovy se dočkají finální klapky o rok později.

Z celkového hlediska se horní Žižkov v následujících letech dočká mnoha změn, které přinesou nejen kvalitní bydlení, ale také vybudují z lokality obchodní čtvrť. Moderní část města se stane bezesporu žádaným místem, se kterým bude mnoho zájemcům hodlat spojit své životní cesty.

Občanská vybavenost je samozřejmostí

Pokud se rozhodnete své osudy proplést s bydlením Na Vackově, získáte nejen kvalitní bytové prostory. Dále můžete počítat také s veškerou občanskou vybaveností, která je pro život tolik důležitá. Byty k prodeji na Praze 3 se nacházejí v blízkosti hned několika potřebných služeb, bez kterých si dnes již nedokážeme běžný život představit. Zejména hovoříme o:

  • místech k pravidelným vycházkám
  • ordinacích lékařů
  • restauracích
  • obchodech a supermarketech
  • zastávkách MHD
  • školách a školkách
  • poště
  • sportovních areálech a dalších

O nově byty Na Vackově je už dnes obrovský zájem, proto nebuďte ani vy pozadu. Pokud sháníte bydlení v Praze, pár minut věnovaných sbírání informací o zmiňovaném projektu pro vás jistě bude přínosných.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *