Pánové noste boxerky: Ženám se líbí a nejen to!

Ženy se řídí nepsaným pravidlem. Počítají s pravděpodobností, že se během dne budou muset ukázat v prádle. Snad proto si dávají při výběru záležet, za což u mužských protějšků sklízí neskrývaný obdiv. Naopak to bohužel nefunguje. Jen málokterý muž se nad svými spodky zamýšlí tak jako žena. Je to škoda, protože na nich záleží více, než si pánská populace připouští.

Berete-li výběr spodního prádla na lehkou váhu, změňte svůj přístup – kombinace skvěle padnoucího střihu, kvalitního materiálu a atraktivního designu vám zpříjemní den. A nadšená bude i vaše drahá polovička. Ale proč byste měli zvolit právě pánské boxerky?

Nikdy nekončící trend

Na trhu se objevuje spodní prádlo, které zmizí ještě dříve, než se stačí ohřát na pultech. O boxerkách se také kdysi tvrdilo, že jde o pouhý trend. Jejich popularita však naopak strmě stoupá a na odchod do módního pekla to rozhodně nevypadá. Takové pánské boxerky Calvin Klein jsou zlatou klasikou již dnes. Sluší téměř každému a ženy se na ně nemohou vynadívat. Elegantní, stylové a pohodlné prádlo je radost nosit.

Zlatá střední cesta

Slipy vám připadají příliš těsné a trenýrky volné? Pánské boxerky představují „zlatou střední cestu“. Zda sáhnete po kratších, nebo delších nohavičkách či nízkém, nebo vysokém pasu, je na vás. Některá z variant vám stoprocentně sedne.

Ženy je milují

Průzkumů na téma pánského spodního prádla proběhlo nespočet. Výsledky anket jsou téměř vždy totožné, a to bez ohledu na věk respondentek. Dámy nedají na boxerky dopustit, protože mužům pěkně tvarují pozadí. Potřebujete snad další důvod, proč je začít nosit?

Komfortní jako žádné jiné

Hlavními kritérii při výběru spodního prádla by měly být praktičnost a pohodlí. Ani v tomto směru nelze boxerkám nic moc vytknout. Stačí vybrat správnou velikost – získáte univerzální spodky vhodné pro celodenní nošení i sportování.

Přesvědčili jsme vás? A teď už jen zalovit v nabídce vašeho oblíbeného prodejce. Potrpíte si na luxus v podobě prádla značek Armani či Diesel, nebo dáte přednost sportovnějším brandům? Skvělou volbou mohou být například boxerky Puma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *