banner

Fyzioterapeut Pavel Kolář otevřel Centrum pohybové medicíny

Praha – Pavel Kolář přes dvacet let pečuje o zdraví tenisových hvězd, léčil několik špičkových sportovců i Václava Havla. Nyní se uznávaný fyzioterapeut své letité zkušenosti rozhodl zúročit a v Praze v pátek otevřel vlastní kliniku zaměřenou výhradně na léčbu pohybového aparátu.

"My jsme dali dohromady a integrovali to, co poskytují v dílčích možnostech jednotlivé různé odbornosti," popisuje přední český fyzioterapeut Pavel Kolář mezi jehož pacienty patří například i profesionální tenistka a členka české fedcupové reprezentace Lucie Hradecká. Ta nedá na péči fyzioterapeuta Pavla Koláře dopustit. 

Hradecká tak byla jednou z prvních pacientek nového centra pohybové medicíny, unikátního pracoviště, které podle známého specialisty v Česku nemá obdoby. Pacienti totiž už nemusejí absolvovat mnohdy časově náročné kolečko návštěv na různých klinikách, veškerou péči o pohybový aparát mají pod jednou střechou.

Tým více jak třiceti specialistů z nejrůznějších oborů tak díky komplexnímu vyšetření ušije pohybovou terapii přímo na míru. A ačkoliv tři sta milionů do stavby kliniky investoval známý podnikatel a miliardář Andrej Babiš, centrum by podle něj i Koláře rozhodně nemělo být pouze pro léčbu vyvolených. "To centrum je otevřené pro všechny pacienty. Pojišťovny celkem pochopily koncepci tohoto zařízení, takže ta péče je hrazena plně pojišťovnou," konstatuje Kovář.

Čtěte více

Publikované v: Domácí        Sdílet

banner

Zanechat komentář | Zpětné URL

 1. Strnadel Jiří napsal:

  Dobrý den,
  dnes jsem se dověděl o Vašem Centru pohybové medicíny a hned se ptám.Před 16 měsíci mě začaly pálit nohy a šlo to do celého těla.Tedˇnejvíc trpí levá noha a pravá polovina zad má takový blok.Na MR nic závažného,ale pořád to trvá a je to deprimující!Šlo by se u Vás objednat a jak je to s hrazením vyšetření..jsem u VZP…
  Děkuji Strnadel Jiří

 2. Nadia Mrňousová napsal:

  Vážený pane doktore,

  mám velké problémy se zády a hrudním košem. Bolesti jsou velmi úporné a všichni fyzioterapeuti mne odkazují na Vás, jako odborníka na tyto problémy. Moc potřebuji pomoci Můžete mi poradit, jak se k Vám mohu dostat i když nejsem žádná celebrita.

  Moc Děkuji,

  Nadia Mrňousová

 3. Jarmila Malá napsal:

  Prosím o sdělení kde bych se mohla objednat do Centra pohybové medicíny.
  Děkuji za informaci
  Jarmila Malá
  náměstí ARNOŠTA Z Pardubic 26
  Český Brod

 4. Marie Matúšová Máchová napsal:

  Moc Vás prosím, zda je možné se do Centra pohybové medicíny objednat aspoň ke konzultaci. Děkuji Vám za zprávu. Také jsem se dozvěděla, že u Vás pracuje paní doktorka Liščáková. Byla bych velmi ráda, kdyby se mohla s ní setkat.

  Marie Matúšová Máchová
  Žabeň 219
  739 25

 5. jana Nováková napsal:

  Dobrý den, moc prosím o radu. Dne 20.5. jdu na operaci kyčelního kloubu. Měla bych mít možnost svodné anestézii. Již rok jsem v léčení s bederní páteří, mám výsledky CT. Bolesti vystřelují do obou nohou, nyní brnění. 16.4. jdu na injekci pod CT do beder.Nevím, co mám dělat. Před třemi týdny mi zemřel manžel a vše se zhoršilo. Z důvodu ošetřování jsem již jednou operaci kyčle odložila.Nevím, zda se nemám bedry zabývat, zda se to s kyčlí slučuje, nebo vylučuje. Ráda bych se k vám objednala, ale do 20.5. to asi nestihnu.Děkuji předem za odpověď, přeji hezký den. Nováková

Zanechat vzkaz